Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Całun Turyński jednak autentykiem

Całun Turyński jednak autentykiem

cena: 13,00 zł

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.

Alfred J. Palla                       

Autor omawia rezultaty najnowszych badań. Poświęca miejsce krytycznej analizie testu przeprowadzonego w 1988 roku metodą radiokarboniczną. omawia dzieje Całunu, które sięgają czasów apostolskich, a wiążą się między innymi z templariuszami, Świętym Graalem, Bizancjum i Mandylionem z Edessy.

Więcej szczegółów

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Alfred J. Palla
Wydawca: Betezda
Liczba stron: 192
Format: 15 x 21 cm
Okładka: miękka

Autor omawia rezultaty najnowszych badań. Poświęca miejsce krytycznej analizie testu przeprowadzonego w 1988 roku metodą radiokarboniczną.Książka omawia dzieje Całunu, które sięgają czasów apostolskich, a wiążą się między innymi z templariuszami, Świętym Graalem, Bizancjum i Mandylionem z Edessy.

"Przeczytałem trzy wspaniałe książki, których autorem jest dr Alfred J. Palla: ''Całun Turyński jednak autentykiem'', ''Skarby Świątyni'' i ''Sekrety Biblii''. Już czekam na poznanie następnych dzieł tego naukowca, którego wyjątkowa wiedza pozwala mu na swobodne i wnikliwe poruszanie się w ogromie tematów tak często wykosławionych (celowo?) przez innych autorów. Pisząc o tym chciałoby się odwrócic sens łacińskiego zdania Wergiliusza ''Ab uno disce omnes'' na: ''Wszystko niech mówi o Jedynym''. Tak, niezliczone fakty i argumenty nagromadzone przez Alfreda Pallę prowadzą do Boga i wzbogacają oraz umacniają wiarę w Niego, jakże potrzebną w naszych zwariowanych czasach."

- prof. Boguslaw Madey, dyrygent
    • Sekrety Biblii
      Sekrety Biblii Alfred J. Palla                     Dalszy ciąg Skarbów Świątyni Autor wchodzi głęboko w kwestie proroctw biblijnych i wiarygodności Biblii. Zawarte w niej...

      34,00 zł Zobacz Brak w magazynie

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony