Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Skarby Świątyni

Skarby Świątyni

cena: 36,00 zł

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.

Alfred J. Palla                    

Książka dr Alfreda Palli, pt. ,Skarby Świątyni', to pasjonujące dzieło poświęcone problemom i dziejom biblijnym, ze szczególnym uwzględnieniem czasów Salomona, okresu międzytestamentalnego, początków chrystianizmu i zburzenia Jerozolimy w roku 70 n.e. Dzieło zawiera także wiele informacji dotyczących historii zbawienia i problemów biblistycznych, których znajomość jest potrzebna do rozwoju osobistej kultury chrześcijańskiej. Książka napisana została z dużym znawstwem przedmiotu, w sposób udokumentowany, komunikatywny i pasjonujący, stylem jasnym i przejrzystym. Czyta się ją z zainteresowaniem oraz z wielkim pożytkiem duchowym i poznawczym. Książkę polecam miłośnikom literatury biblijnej."

ks. prof. dr hab. Zachariasz Łyko
Kierownik Katedry Filozofii i Socjologii
Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie

"

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Alfred J. Palla
Wydawca: Betezda
Ilość stron: 404
Format: 15 x 21 cm
Oprawa: twarda

Książka dr Alfreda Palli, pt. ,Skarby Świątyni', to pasjonujące dzieło poświęcone problemom i dziejom biblijnym, ze szczególnym uwzględnieniem czasów Salomona, okresu międzytestamentalnego, początków chrystianizmu i zburzenia Jerozolimy w roku 70 n.e. Dzieło zawiera także wiele informacji dotyczących historii zbawienia i problemów biblistycznych, których znajomość jest potrzebna do rozwoju osobistej kultury chrześcijańskiej. Książka napisana została z dużym znawstwem przedmiotu, w sposób udokumentowany, komunikatywny i pasjonujący, stylem jasnym i przejrzystym. Czyta się ją z zainteresowaniem oraz z wielkim pożytkiem duchowym i poznawczym. Książkę polecam miłośnikom literatury biblijnej.

ks. prof. dr hab. Zachariasz Łyko

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony