Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Biblia mówi.pl

Biblia mówi.pl

cena: 5,00 zł

Dla wielu ludzi Pismo Święte jest za trudne, zbyt symboliczne, zbyt stare, aby było współcześnie rozumiane. Niniejsza publikacja ma na celu przybliżenie niektórych tylko nauk Pisma Świętego. Wybrane zagadnienia, przedstawione w formie pytań i odpowiedzi, prezentują współczesnym czytelnikom to, co sama Biblia mówi na temat zbawienia, prawa Bożego, wiary i jej praktykowania, miłości, nadziei i przyszłości.

 

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Oprawa: miękka

Autor: Jacek Matter

Ilość stron: 32

Format: 140 x 200 mm

 

 

Niniejsza publikacja ma na celu przybliżenie niektórych tylko nauk Pisma Świętego. Wybrane zagadnienia, przedstawione w formie pytań i odpowiedzi, prezentują współczesnym czytelnikom to, co sama Biblia mówi na temat zbawienia, prawa Bożego, wiary i jej praktykowania, miłości, nadziei i przyszłości. Czy Biblia może być zrozumiała? Tak, jeśli tylko pozwolimy, by tekst tej księgi sam odpowiadał na nurtujące nas pytania.

Pismo Święte. Księga ksiąg. Księga przeszłości i przyszłości. Księga zbawienia. O Biblii trudno powiedzieć za dużo i nie da się przecenić jej znaczenia. Bez niej nie byłoby chrześcijaństwa. Dla chrześcijan, którzy na co dzień czytają Biblię, jest ona wyznacznikiem postępowania, wskazówką w życiowych wyborach i drogowskazem do szczęśliwej przyszłości.

Pisma Świętego nie można tylko przeczytać – jego głębia i ponadczasowa wartość zachwyca prostotą, pięknem i obdarza nadzieją. Jednak dla wielu ludzi Pismo Święte jest za trudne, zbyt symboliczne, zbyt stare, aby było współcześnie rozumiane.

 

O autorze:

Dr n. med. Jacek Matter jest lekarzem z długoletnią praktyką kliniczną oraz pastorem. Jest również publicystą chrześcijańskim, mającym w swoim dorobku szereg artykułów medyczno-biblijnych, jak również następujące pozycje książkowe: „Biblia a medycyna”, „Sekrety rodzinne”, „Zalęknione dzieci Boga”, „Tajemnice Biblii i medycyny”, „Najpiękniejsze nauki Ojca Świętego”, „Wycieczka do raju”, „System”, „Myśleć inaczej” i „Jestem w Chrystusie”.

 

 

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony