Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Tryptyk pokutny

Tryptyk pokutny

cena: 12,00 zł

 "Tryptyk pokutny"  poprzedziły głębokie rozważania męki Zbawiciela, ale pośród motywów jego powstania najważniejszym było pragnienie zemsty na szatanie i obalenie rozpowszechnionego argumentu, że wypowiedziane na krzyżu słowa "Boże mój, Boże mój! Czemuś mnie opuścił!?"są oczywistym zaprzeczeniem boskości Pana Jezusa! Było to szaleńcze i mocno przerastające mnie zamierzenie, ale jeżeli z Bożą pomocą udało mi się je zrealizować - ""Tryptyk pokutny" byłby też świadectwem zwycięstwa i tego, że z Bogiem wszystko jest możliwe.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Oprawa: miękka

Autor: Maria Świeykowska

Ilość stron: 79

Format: 210 mm x 148 mm

 "Tryptyk pokutny"  poprzedziły głębokie rozważania męki Zbawiciela, ale pośród motywów jego powstania najważniejszym było pragnienie zemsty na szatanie i obalenie rozpowszechnionego argumentu, że wypowiedziane na krzyżu słowa "Boże mój, Boże mój! Czemuś mnie opuścił!?" są oczywistym zaprzeczeniem boskości Pana Jezusa! Było to szaleńcze i mocno przerastające mnie zamierzenie, ale jeżeli z Bożą pomocą udałoby mi się je zrealizować - ""Tryptyk pokutny" byłby też świadectwem zwycięstwa i tego, że z Bogiem wszystko jest możliwe.

Jeszcze innym celem jego powstania, było danie nadziei na pojednanie się z Bogiem tym, którzy jej nie mają wskutek przeszkody, jaką stanowi pośrednictwo kapłanów i nie dla wszystkich dostępna spowiedź. Na tę myśl naprowadziły mnie słowa z Listu św.: Pawła do Tymoteusza: "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Jezus Chrystus."

"Tryptyk pokutny" to wyraz wdzięczności i hołdu złożony Panu Jezusowi jako Stworzycielowi, Bogu i jedynemu Zbawicielowi.

Niniejsza publikacja w znacznej mierze została wydana dzięki zachęcie i wsparciu Stanisława Dąbrowskiego - teologa, humanisty, promotora wartości chrześcijańskich. Niestety nie zdążył opatrzyć jej swoją recenzją. Z wielkim pietyzmem, jednakże, cytuję słowa, które wypowiedział po wysłuchaniu dźwiękowej wersji Tryptyku pokutnego: "arcydzieło i majstersztyk".

Bogu niech będzie chwała!

 


Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony