Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Posłańcy nadziei

Posłańcy nadziei

cena: 25,00 zł

Posłańcy nadziei

Arthur W. Spalding

Dobrze jest, gdy dzieci wiedzą, co robili ich ojcowie i matki; czasem staje się to wzorem dla dzieci, wskazówką, co one powinny czynić. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy dzieci mają dokończyć zadanie rozpoczęte przez rodziców. I właśnie dlatego powstała ta książka – by opowiedzieć dzieciom o pionierach ruchu drugiego adwentu, początkach tego ruchu i powodach, dla których ich zadaniem jest kontynuować go.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Arthur W. Spalding

Wydawca: Źródełko

Ilość stron: 242

Format: 14 cm x 20 cm

Oprawa: miękka, foliowana

 

Dobrze jest, gdy dzieci wiedzą, co robili ich ojcowie i matki; czasem staje się to wzorem dla dzieci, wskazówką, co one powinny czynić. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy dzieci mają dokończyć zadanie rozpoczęte przez rodziców. I właśnie dlatego powstała ta książka – by opowiedzieć dzieciom
o pionierach ruchu drugiego adwentu, początkach tego ruchu i powodach, dla których ich zadaniem jest kontynuować go.

W latach, gdy poselstwo adwentowe dopiero się rozwijało, niewiele było znaków końca świata, ale w naszych czasach ich liczba zwiększyła się już tysiąckrotnie. Obietnica Jezusa, że przyjdzie ponownie, zawsze była dla Jego naśladowców promykiem nadziei, a im ciemniejszy jest świat, tym jaśniejsze światło. Ci, którzy kochają Pana, będą z niecierpliwością wypatrywać znaków świadczących o tym, że On przychodzi. Tych znaków szybko przybywa; nie musimy już długo czekać.

Stopy pionierów stąpały po nierównej i trudnej drodze. Oni już odeszli, a ich obowiązki przeszły na nas. Dzisiaj przywilejem nie tylko dorosłych, ale również dzieci, jest skończyć ich zadanie, zakończyć podróż do Świętego Miasta. Niech te historie pionierów owego wielkiego ruchu adwentowego zainspirują wiele dzieci i młodzieży, by kontynuować drogę zapoczątkowaną przez ich ojców i wkrótce znaleźć się w królestwie Jezusa.


Nota o autorze:

Arthur W. Spalding (1877-1953) – nauczyciel, administrator, historyk Kościoła. Sekretarz J.H. Kelloga, E.A. Sutherlanda oraz E.G. White. Autor licznych publikacji o tematyce skoncentrowanej wokół historii Kościoła (m.in. Origin and History of Seventh-day Adventists) oraz domu.

Wiek: od 9 lat

 

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony