Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Wycieczka do raju

Wycieczka do raju

cena: 20,00 zł

Biura podróży zazwyczaj oferują: Oderwanie od codzienności... Spacery po plaży...Dotyk słońca na skórze...Piękną opaleniznę...Wspaniałe wspomnienia... Ale czasami można natrafić na naprawdę wyjątkową ofertę: Wycieczka do raju – takie nietypowe, niepozorne...Więcej szczegółów

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Do twoich zakupów polecamy również

Jacek Matter

Biura podróży zazwyczaj oferują: Oderwanie od codzienności... Spacery po plaży... Dotyk słońca na skórze... Piękną opaleniznę... Wspaniałe wspomnienia... Ale czasami można natrafić na naprawdę wyjątkową ofertę.

Wycieczka do raju – takie nietypowe, niepozorne ogłoszenie dostrzega bohater tej niezwykłej opowieści. Zaciekawiony podejmuje rozmowę z organizatorem wyprawy i choć otrzymane informacje, wydają mu się z początku dziwne, orientuje się, że oferta przedstawia znacznie więcej niż krótki wypoczynek w tropikach. Rozmowy na temat celu podróży - raju - stają się coraz bardziej interesujące i życiowe, a Dominik uzmysławia sobie, że do tej pory nigdy nie zagłębiał się w sprawy niezwykle istotne i podstawowe dla każdego człowieka.
To właśnie te rozmowy stanowią sedno książki, prowadząc go krok po kroku do coraz lepszego zrozumienia powodu utraty raju i drogi na jego odzyskanie. Przybliżają mu istotę kuszenia, grzechu i upadku człowieka oraz mistrzowski plan Bożego ratunku ludzkości.
Czy odkryje cenną perłę zapomnianą na dnie duszy? A może i Ty masz ochotę na wycieczkę do raju? 

 

Autor: Jacek Matter
Wydawca: Orion plus
Ilość stron: 176
Format: 13,5 x 20 cm
Okładka: miękka klejonaWpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony