Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Kilka słów o muzyce

Kilka słów o muzyce

cena: 15,00 zł

541

Czy wystukiwałeś kiedyś bezwiednie rytm słuchanego utworu?

A może złapałeś się na tym, że uśmiechnąłeś się, słuchając jakiejś piosenki lub zrobiło ci się smutno?

To prawda, że muzyka z potężną siłą oddziałuje na nasz umysł, a co za tym idzie na sposób myślenia i zachowania. Czy to możliwe, że melodie, jakich słuchamy, mają na nas większy wpływ, niż przypuszczamy? Że w realny sposób kształtują w nas dobro lub zło? A jeśli tak, to jak rozpoznać, co sprawia, że jeden rodzaj muzyki jest bezpieczny, a drugi nie?

 Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Carol A. Torres, Louis R. Torres 

Wydawca: Orion Plus

Ilość stron: 64

Format: 14 x 20 cm

Okładka: miękka, szyta 

To prawda, że muzyka z potężną siłą oddziałuje na nasz umysł, a co za tym idzie na sposób myślenia i zachowania. Autor, Louis Torres, były muzyk rockowy, miał okazję obserwować, jak jej moc kształtuje nastroje tłumów, jak szybko te potrafią ulegać zmianie. Czy to możliwe, że melodie, jakich słuchamy, mają na nas większy wpływ, niż przypuszczamy? Że w realny sposób kształtują w nas dobro lub zło? Nie tylko w nas, ale i w całych społeczeństwach? A jeśli tak, to jak rozpoznać, co sprawia, że jeden rodzaj muzyki jest bezpieczny, a drugi nie?

 

 

O autorach:

Louis R. Torres – gitarzysta basowy, były członek zespołów The Vampires oraz Bill Haley and the Comets. Na skutek nawrócenia zerwał ośmioletnią karierę muzyka rockowego i rozpoczął służbę pastorską. Jako międzynarodowy mówca gościł m.in. w programach telewizyjnych 3ABN i Hope Channel, the Midday Show with Ray Martin oraz the Kerri-Anne Show w Australii. Autor sześciu książek i licznych publikacji.

 

Carol A. Torres – była skrzypaczka koncertowa pod batutą Maestro Laszlo Halasza, założyciela i dyrektora New York City Opera, jak również była asystentka Arturo Toscanniego.Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony