Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Poza wyobraźnią

Poza wyobraźnią

cena: 8,00 zł

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.

Książka "Poza Wyobraźnią" ukazuje niezwykłość kosmosu, Ziemi i życia, a na ich tle cud naszego istnienia. Próbuje też odpowiedzieć na najistotniejsze pytania jakie ludzkość sobie stawia od swego początku: Dlaczego tu jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Co się z nami stanie po śmierci? Skąd się wzięło cierpienie? Czy ktoś kiedyś położy im kres?  Książka zwiera specjalny darmowy dodatek z filmem na DVD pt. "Ziemia Świadek stworzenia" plus ebook i audiobook "Poza wyobraźnią"

Więcej szczegółów

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także:

Do twoich zakupów polecamy również

Książka "Poza Wyobraźnią" ukazuje niezwykłość kosmosu, Ziemi i życia, a na ich tle cud naszego istnienia. Próbuje też odpowiedzieć na najistotniejsze pytania jakie ludzkość sobie stawia od swego początku: Dlaczego tu jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Co się z nami stanie po śmierci? Skąd się wzięło cierpienie? Czy ktoś kiedyś położy im kres?

Wybierz się znami w inspirującą podróż przez pytania i odpowiedzi. Odkryj niesamowite zjawiska i wydarzenia. A przede wszystkim odkryj życie, jakie trudno sobie wyobrazić, i miłość która jest ponad wszelkie wyobrażenia. Książka zwiera specjalny darmowy dodatek z filmem na DVD pt. "Ziemia Świadek stworzenia" plus ebook i audiobook "Poza wyobraźnią"


Opis do filmu "Ziemia -  świadek stworzenia"

ZIEMIA – świadek stworzenia” to niezwykły film ukazujący początki Ziemi w oparciu o starożytne sprawozdania biblijne. Projekt powstawał przez 4 lata, a przepiękne ujęcia przyrody realizowane były z rozmachem na pięciu kontynentach. Bohaterem obrazu jest Mojżesz, który – jako narrator – ukazuje synowi proces stworzenia. Niezwykłości opowiadanej historii dodaje muzyka filmowa wykonywana przez Praską Orkiestrę Symfoniczną. „ZIEMIA – świadek stworzenia” - to film, który musisz zobaczyć!

Narrator Andrzej Ferenc.
Lustrując teleskopem Hubble’a pozornie bezgwiezdny skrawek nieba, doliczono się w nim 20 tysięcy galaktyk, z których każda ma miliardy gwiazd. Ogrom i cuda wszechświata przekraczają ludzką wyobraźnię! Czy to możliwe, by były jedynie dziełem przypadku?

Książka „Poza wyobraźnią” ukazuje niezwykłość kosmosu, Ziemi i życia,  
a na ich tle cud naszego istnienia. Książka próbuje też odpowiedzieć na najistotniejsze pytania, jakie ludzkość stawia sobie od swego początku: Dlaczego tu jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Co stanie się z nami po śmierci? Skąd się wzięło zło i cierpienie? Czy ktoś kiedyś położy im kres? 

Autorami publikacji są dwaj naukowcy oraz popularny pisarz. W zamyśle twórców dzieła było przybliżenie czytelnikowi nie tyle samych faktów o wielkości wszechświata, co raczej zwrócenie uwagi na kreacjonistyczny* model pochodzenia świata. I trzeba przyznać, że choć to niewielka książka, to wyszło im to całkiem nieźle.Autor: John T. Baldwin, L. James Gibson, Jerry D. Thomas
Wydawca: Znaki Czasu
Ilość stron: 126
Format: 12,5 x 17,5 cm
Okładka: miękka

Płyta DVD: język polski i angileski

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony