Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Taniec śmierci

Taniec śmierci

cena: 28,00 zł

Przez dwadzieścia lat Cliff Harris tańczył ze śmiercią, nie mogąc rozerwać kajdan narkotykowego nałogu. Stracił dom, rodzinę i własną godność. W swej książce Harris wspomina te trudne lata z rozbrajającą szczerością, odsłaniając wstrząsającą historię.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Clifford Harris, Patrice Thomas Conwell

Wydawca: Nowe Spojrzenia

Ilość stron: 272

Format: 14,5 x 20 cm

Oprawa: miękka

 

Książka ukazuje mechanizm stopniowego staczania się w otchłań nałogu i jego nieodwracalne konsekwencje. Jednak to bolesna prawda zmienia się w historię zwycięstwa. Nie mogąc zapanować nad pędem ku zagładzie, Harris przyjął wreszcie ratunek, który zmienił jego życie - z pędu ku śmierci na bieg ku życiu.
Spotykamy tu więc bohatera wygrywającego z nędzą i upodleniem. A to wszystko dzięki wierze w moc Boga. Bez niej nie wydarzyłby się ten cud. W tym przypadku wiara, a nie farmakologiczna terapia, stała się fundamentem, na którym zrodziło się nowe życie. 

 

„Taniec śmierci to wciągające i poruszające opowiadanie warte przeczytania, choćby ze względu na sposób, w jaki zostało napisane. Dodatkową wartością jest fakt, iż jest ono niezwykle inspirujące i może pomóc wielu ludziom, którzy mieli do czynienia z narkotykowym nałogiem bądź nadal borykają się z uzależnieniem własnym lub bliskiej osoby. Książka Cliffa Harrisa jest też niezwykle użyteczna jako pomoc dla młodych ludzi, pragnących uniknąć pułapek, jakimi są narkomania i przestępczość. Jestem przekonany, że Cliff i Freddie Harrisowie są bohaterami, jakich nasze społeczeństwo potrzebuje na co dzień” 

 

O autorach

Cliff Harris wraz z żoną Freddie są założycielami organizacji o nazwie Drug Alternative Program zajmującej się leczeniem osób uzależnionych. Od lat 1990 aktywnie pomagają ludziom dotkniętym narkomanią. Oboje mieszkają w Stanach Zjednoczonych.Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony