Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Niezwykłe historie zwykłych ludzi

Niezwykłe historie zwykłych ludzi

cena: 35,00 zł

Alfred J. Palla                    

Sukces nie polega na tym co posiadamy, ale kim jesteśmy. Książka ilustruje to przy pomocy wielu przykładów z Biblii i współczesnego życia. Te doświadczenia czynią ją wciągającą i pouczającą lekturą. Jej treść dopomoże ci rozwinąć charakter i odnaleźć swoją życiową misję. Czy pragniesz wzrostu? Czy gotów jesteś zapłacić zań cenę? Większość obiera status quo, choć to recepta na regres, dlatego ta książka nie jest dla większości. Ze względu na liczne (wzięte w ramkę) złote myśli, a także zabawne rysunki książka ta stanowi idealny prezent dla każdego człowieka, ktory pragnie rozwoju.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Autor: Alfred J. Palla
Wydawca: Bogulandia
Ilość stron: 256
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka

Sukces nie polega na tym co posiadamy, ale kim jesteśmy. Książka ilustruje to przy pomocy wielu przykładów z Biblii i współczesnego życia. Te doświadczenia czynią ją wciągającą i pouczającą lekturą. Jej treść dopomoże ci rozwinąć charakter i odnaleźć swoją życiową misję. Czy pragniesz wzrostu? Czy gotów jesteś zapłacić zań cenę? Większość obiera status quo, choć to recepta na regres, dlatego ta książka nie jest dla większości.
Ze względu na liczne (wzięte w ramkę) złote myśli, a także zabawne rysunki książka ta stanowi idealny prezent dla każdego człowieka, ktory pragnie rozwoju.

"W otaczającym nas pędzie, zgiełku, wszechobecnym strachu, w deficycie miłosci... w braku pewności co do dnia jutrzejszego, w potwornej samotności, przez fasadowe uśmiechy, puste kariery i bezduszność, docierają do nas głosy otuchy, nadziei, życzliwej rady, jak odszukać poczucie wartości i godności. Takim głosem jest niniejsza książka. Jest to głos tym cenniejszy, że współbrzmi z głosem Dobrego Boga."

- Jarek Wajk, muzykWpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony