Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Musical "Zapytaj tych co Go znają" CD , all4Him

Musical "Zapytaj tych co Go znają" CD , all4Him

cena: 25,00 zł

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.

Musical grupy All4Him - to niezwykle wzruszająca opowieść o Jezusie widzianym oczyma ludzi żyjących w dwóch różnych światach: tych z XXI wieku i tych sprzed dwóch tysięcy lat, którzy przywitali Jezusa, kiedy przyszedł na ziemię. Historie postaci z ewangelii, a także wątek współczesny w osobie młodej zbuntowanej nastolatki ukazują, że to, co wydarzyło się przed wiekami, powraca i dotyka nas także dzisiaj.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Musical grupy All4Him - to niezwykle wzruszająca opowieść o Jezusie widzianym oczyma ludzi żyjących w dwóch różnych światach: tych z XXI wieku i tych sprzed dwóch tysięcy lat, którzy przywitali Jezusa, kiedy przyszedł na ziemię. Historie postaci z ewangelii, a także wątek współczesny w osobie młodej zbuntowanej nastolatki ukazują, że to, co wydarzyło się przed wiekami, powraca i dotyka nas także dzisiaj. Tak wielu ludzi wokół jest samotnych i odrzuconych przez społeczeństwo jak Zacheusz; wielu cierpi z powodu konsekwencji własnych czynów i potrzebuje przebaczenia, jak kobieta przyłapana na cudzołóstwie; inni pod maską brutalności i nieczułości na ludzką krzywdę ukrywają tęsknotę za czymś lepszym , jak rzymski centurion, który obserwował umierającego Chrystusa. To muzyczne studium ludzkich przeżyć ujawnia ponadczasową prawdę. Wciąż potrzebujemy uzdrowienia, pocieszenia, akceptacji. Wciąż potrzebujemy Boga.

Płyta zawiera 17 utworów muzycznych.

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony