Newsletter

Otrzymuj informacje o naszych nowościach, promocjach i konkursach!
Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Promocje!Okazje!Nowości!

Musical "Zapytaj tych co Go znają" DVD , all4Him

Musical "Zapytaj tych co Go znają" DVD , all4Him

cena: 30,00 zł

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.

Musical grupy All4Him - to niezwykle wzruszająca opowieść o Jezusie widzianym oczyma ludzi żyjących w dwóch różnych światach: tych z XXI wieku i tych sprzed dwóch tysięcy lat, którzy przywitali Jezusa, kiedy przyszedł na ziemię. Historie postaci z ewangelii, a także wątek współczesny w osobie młodej zbuntowanej nastolatki ukazują, że to, co wydarzyło się przed wiekami, powraca i dotyka nas także dzisiaj.

Więcej szczegółów

Do twoich zakupów polecamy również

Musical grupy All4Him - to niezwykle wzruszająca opowieść o Jezusie widzianym oczyma ludzi żyjących w dwóch różnych światach: tych z XXI wieku i tych sprzed dwóch tysięcy lat, którzy przywitali Jezusa, kiedy przyszedł na ziemię. Historie postaci z ewangelii, a także wątek współczesny w osobie młodej zbuntowanej nastolatki ukazują, że to, co wydarzyło się przed wiekami, powraca i dotyka nas także dzisiaj. Tak wielu ludzi wokół jest samotnych i odrzuconych przez społeczeństwo jak Zacheusz; wielu cierpi z powodu konsekwencji własnych czynów i potrzebuje przebaczenia, jak kobieta przyłapana na cudzołóstwie; inni pod maską brutalności i nieczułości na ludzką krzywdę ukrywają tęsknotę za czymś lepszym , jak rzymski centurion, który obserwował umierającego Chrystusa. To muzyczne studium ludzkich przeżyć ujawnia ponadczasową prawdę. Wciąż potrzebujemy uzdrowienia, pocieszenia, akceptacji. Wciąż potrzebujemy Boga / 65 minut /

Wpisz swój nr - oddzwonimy...

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Darmowa dostawa

Do darmowej dostawy zostało Ci:

200

Kurier DPD Poczta Polska payu

Partnerzy

książka Wielki bój Fundacja Źródła Życia Biblia mówi
zycietocud_okladka_front.jpg www.zycietocud.pl
Uprowadzony